Pięć ozorkowskich ulic zostanie wyremontowanych dzięki wsparciu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

Pięć ozorkowskich ulic zostanie wyremontowanych dzięki wsparciu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

W ostatnim czasie poznaliśmy oficjalną listę inwestycji, które zostaną wsparte pieniędzmi z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Burmistrz Ozorkowa również złożył wniosek o pieniądz z tego źródła. Okazało się, że wniosek został rozpatrzony pozytywnie, dzięki czemu aż pięć ulic w Ozorkowie zostanie wsparte pieniędzmi na ich remont.

Modernizacja pięciu ulic w Ozorkowie

Dzięki funduszom z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, już niedługo rozpocznie się remont pięciu ulic w Ozorkowie. Mowa o ulicach Bema, Partyzantów, Słonecznej, Przejazd oraz Gębickiej.

Na ulicy Bema pojawi się nowa nawierzchnia asfaltowa, a także kostka brukowa. Na ulic Partyzantów również pojawi się nowa nawierzchnia i kostka brukowa na chodnikach. Podobne czynności zostaną wykonane na ulicy Słonecznej. Na ulicy Przejazd również pojawi się nowy asfalt, z kolei na ulicy Gębickiej oprócz nowej nawierzchni wykonany zostanie także częściowy remont chodnika. Na razie nie wiadomo kiedy dokładnie rozpoczną się prace przy tych inwestycjach. Wiadomo jednak, że wszystkie prace mają pochłonąć łącznie ponad milion złotych.