Czy sklep sieci Biedronka przy Starzyńskiego zostanie przeniesiony?

Czy sklep sieci Biedronka przy Starzyńskiego zostanie przeniesiony?

W ostatnich dniach pojawiły się informację, że sklep sieci Biedronka, który od wielu lat funkcjonuje przy ulicy Starzyńskiego, teraz miałby zostać zamknięty i przeniesiony. Zamknięcie sklepu jest już niemal przesądzone, ale czy na pewno?

Co wiadomo na temat zamknięciu Biedronki przy ulicy Starzyńskiego?

O zamknięciu Biedronki przy ulicy Starzyńskiego mówi się już od dłuższego czasu. Teraz według tego co przekazała osoba pracująca w tym sklepie, sklep ma być rzeczywiście zamknięty. Jednak miejsce docelowe przenosin sklepu nie jest jeszcze znane. Wiele osób chciałoby, aby jeśli już miało rzeczywiście dojść do zmiany lokalizacji sklepu, to aby nowym miejscem był lokal tuż po sąsiedzku, gdzie niegdyś funkcjonował sklep marki Pepco.

W kuluarach mówi się, że powodem przenosin sklepu są zbyt wysokie opłaty za wynajem lokalu. Podobno w ostatnim czasie właściciel lokalu drastycznie podniósł ceny. Z tego powodu zaczęto szukać nowego miejsca. Mieszkańcy tej decyzji nie przyjęli zbyt dobrze. Wiele osób jest przyzwyczajonych do robienia zakupów właśnie w tym miejscu i nie wyobrażają sobie, że mieliby robić zakupy gdzie indziej. Mieszkańcy Ozorkowa są na tyle zdeterminowani, aby utrzymać sklep w tym miejscu, że szukają mocy nawet w urzędzie miasta oraz u radnych miasta i powiatu.