Mieszkańcy Ozorkowa biegali oraz morsowali, aby wesprzeć zbiórkę WOŚP

Mieszkańcy Ozorkowa biegali oraz morsowali, aby wesprzeć zbiórkę WOŚP

W ostatni weekend odbył się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Spora ilość osób z Ozorkowa postanowiła w jak największy sposób wesprzeć tę zbiórkę. Okazało się, że sporo mieszkańców zdecydowało się nawet na to, aby pójść pobiegać i pomorsować, aby tylko przyczynić się do zebrania jak największej kwoty.

Morsowanie i bieganie mieszkańców na zbiórce WOŚP

Jeśli chodzi o podsumowanie wczorajszego dnia, to z całą pewnością można powiedzieć, że ozorków morsuje i biega specjalnie dla WOŚP. Spora liczba mieszkańców zdecydowała pojawić się na sportowych wydarzeniach, na których dodatkowo wspierane były zbiórki środków finansowych Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Warto dodać, że w wielu miejscowościach w Polsce udało się pobić rekord zbiórki w tym roku. W najbliższym czasie powinny ukazać się dokładne i oficjalne wyniki dotyczące zbiórki WOŚP w Ozorkowie. Wtedy też dowiemy się jak tegoroczna zbiórka wypadła na tle tych z poprzednich lat. Na pewno tegoroczna akcja związana z biegami oraz morsowaniem przyczyniła się, że w tym roku tych pieniążków udało się zebrać więcej.