Tragiczny incydent drogowy w gminie Ozorków na DK91

Tragiczny incydent drogowy w gminie Ozorków na DK91

Na drodze krajowej DK91 w Sierpowie, położonej w gminie Ozorków, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty oraz kierowcy samochodu osobowego. Informacje o tragicznym zdarzeniu napłynęły w niedzielne popołudnie 3 września, dokładnie o godzinie 16.43. W wyniku tego nieszczęśliwego wypadku ucierpiały trzy osoby, które musiały zostać przetransportowane do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – powiedział starszy strażak Dominik Wilk, pełniący funkcję oficera prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgierzu.

Akcję ratunkową przeprowadzały wszystkie służby ratunkowe działające na terenie miejscowości. Na miejsce skierowano trzy zastępy straży pożarnej: dwa zastępy pochodzące z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Ozorkowie oraz jeden z Ochotniczej Straży Pożarnej Solca Wielka.

Zdarzenie drogowe na DK91 spowodowało poważne utrudnienia dla kierowców przejeżdżających przez ten odcinek. Droga została całkowicie zamknięta na kilka godzin, co znacznie skomplikowało sytuację na drodze. Policja podjęła natychmiastowe działania mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego wypadku.