Termomodernizacja przedszkola zakończona

Termomodernizacja przedszkola zakończona

Przedszkole to miejsce, w którym nasze dzieci mają czuć się dobrze i bezpiecznie. Właśnie dlatego od czasu do czasu trzeba wprowadzić niezbędne zmiany i dokonać niezbędnych remontów w tego typu budynkach. Podobnie było w przypadku Przedszkola Miejskiego nr 1 przy ulicy Wigury 7. Wymagało ono termomodernizacji, tak aby dzieci miały zapewnione jak najlepsze warunki. Chociaż prace zajęły więcej czasu niż się spodziewano, to aktualnie dzieci mogą wrócić do przedszkola i spędzać w nim czas w jeszcze bardziej komfortowych warunkach.

Termomodernizacja przedszkola

Przed modernizacją wygląd oraz systemy grzewcze przedszkola pozostawiały wiele do życzenia. W związku z tym zaplanowano remont, który miał na celu przede wszystkim wymianę systemu grzewczego, ocieplenie ścian budynku, a przy okazji odświeżenie ich wyglądu. W trakcie prac okazało się jednak, że remontu wymagają również inne części obiektu. Dlatego zdecydowano się poza zakładanym wcześniej ociepleniem ścian wprowadzić także dodatkowe zmiany. Dotyczyły one między innymi wymianę dachu i podłóg, które są teraz w idealnym stanie.

Przedszkole Miejskie nr 1 aktualnie

Aktualnie przedszkole nie tylko wygląda dobrze, ale przede wszystkim zapewnia dzieciom odpowiednie warunki. W tak komfortowych pomieszczeniach będą one chętnie spędzały czas. Chociaż remont potrwał dłużej niż zakładano, ze względu na poszerzenie zakresu prac, to warto było poczekać. Dzięki takiemu kompleksowemu remontowi, obecnie dzieci mogą cieszyć się także ciekawym wystrojem sali. Jeśli zaś chodzi o nas, rodziców, możemy być spokojni, że posyłamy dziecko do miejsca, gdzie jest ono pod dobrą opieką.