Ferie w Ozorkowie

Ferie w Ozorkowie

Ferie to czas, którego szczególnie wyczekują ci najmłodsi. Zarówno dzieci, jak i młodzież cieszy wizja dwóch tygodni wolnych od szkoły i od nauki. Powstaje jednak pytanie, co zrobić z całym tym wolnym czasem. Istnieje wiele opcji, z których niektóre będą zależne od pogody, takie jak na przykład ferie na sankach, czy w przypadku młodzieży wyjazd na narty. Jednak bardzo ciekawą propozycją, niezależnie od pogody i warunków atmosferycznych są zorganizowane ferie w Ozorkowie. Jaki jest ich program i kto może z nich skorzystać?

Ferie zorganizowane w Ozorkowie

Gminny Ośrodek Kultury w Leśmierzu zaprasza wszystkich młodych mieszkańców do spędzenia czasu na zaplanowanych aktywnościach. Znajdziemy wśród nich wiele ciekawych zajęć, które z pewnością niejednemu dziecku i nastolatkowi przypadną do gustu. Jedną z propozycji są lekcje gry na różnego rodzaju instrumentach, na których można zdobyć praktyczne umiejętności. Biorąc pod uwagę, że wiele osób jest zainteresowanych technologią, zorganizowano również warsztaty komputerowe dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Inną pozycją wartą uwagi są warsztaty kulinarne, na których dzieci od najmłodszych lat mogą z niewielką pomocą przyrządzić coś dobrego, a następnie poczęstować rodziców.

Warsztaty tańca i plastyki

Wspomniany wyżej ośrodek kultury oferuje także możliwość rozwijania swoich umiejętności w dziedzinach takich jak taniec, czy plastyka. W przypadku tego pierwszego, dzieci i młodzież będą mogły w czasie ferii nauczyć się przynajmniej podstaw tańca nowoczesnego, który wielu z pewnością przypadnie do gustu. Jeśli zaś chodzi o warsztaty plastyczne, można będzie rozwijać na nich umiejętności malarskie i nie tylko. Na koniec warto wspomnieć, że wśród atrakcji oferowanych dzieciom i nastolatkom znajdzie się także dzień z grami planszowymi