Dni otwarte w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Dni otwarte w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Wiele osób korzysta z pomocy oferowanej w różnego rodzaju placówkach takich jak wspomniana w tytule Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna. Oferowana przez takie miejsca pomoc jest szczególnie przydatna w przypadku dzieci na przykład z różnego rodzaju wadami wymowy. Czasami jednak nie przychodzi nam do głowy udanie się po pomoc lub zniechęcają nas ceny prowadzonych zajęć z dziećmi. Z tego oraz innych powodów warto skorzystać z dni otwartych jakie od czasu do casu organizują różne placówki oświatowe i pedagogiczne.

Dni otwarte w Ozorkowie

Jedną z takich możliwości daje nam właśnie Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna znajdująca się przy ulicy Traugutta 1 w Ozorkowie. Akcja ta jest organizowana w ramach obchodów europejskiego dnia logopedy. Poradnia oferuje darmowe konsultacje w różnych dziedzinach, które odbędą się dnia 5 marca w godzinach porannych i południowych, a mianowicie od 9.00 do 13.00. Kto może skorzystać z konsultacji? Praktycznie każdy kto zauważa u siebie lub u dziecka jakiś problem. Oferowane są konsultacje w dość szerokim zakresie. Dotyczą one takich dziedzin jak: logopedia, psychologia, pedagogika, tyflopedagogika, a także surdopedagogika.

Jak się zapisać

Aby skorzystać z darmowej konsultacji, konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Można jej dokonać udając się osobiście do placówki, jednak z pewnością dużo wygodniejszym sposobem będzie kontakt telefoniczny. Zapisów można dokonywać pod następującymi numerami telefonów: 42 718 93 54 oraz 730 510 220. Kontaktować można się w dniach roboczych, to znaczy od poniedziałku do piątku w godzinach funkcjonowania Poradni – od 8.00 do 16.00. Z pewnością warto skorzystać z nadarzającej się okazji i umówić się na wizytę w ramach konsultacji.

Jeden komentarz o “Dni otwarte w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

  1. Dobrze wiedzieć. Zainteresuje się konsultacją logopedyczną w dniach otwartych.

Comments are closed.