Odbyła się specjalna edycja biegu Tropem Wilczym

Odbyła się specjalna edycja biegu Tropem Wilczym

Jak co roku tak samo i teraz, w wielu miejscowościach na terenie kraju odbywa się ten specjalny bieg. Oczywiście głównym założeniem tego biegu jest upamiętnienie żołnierzy wyklętych.

O biegu Tropem Wilczym w Ozorkowie

W tym roku oficjalnie w biegu Tropem Wilczym udział wzięli nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Ozorkowie. Ten wyjątkowy bieg, którego celem jest uczczenie pamięci o żołnierzach wyklętych odbył się w miejskim lasku. Osoby, którym udało się zwyciężyć w biegu mieli zaszczyt otrzymać pamiątkowe medale, a także nagrody. Zostały one wręczone przez Przewodniczącego Rady Miejskiej w Ozorkowie, a więc Ryszarda Kałużnego.

Na koniec warto wspomnieć, że to wyjątkowe wydarzenie jakim jest bieg Tropem Wilczym zostało zorganizowane także w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Wśród nich można wymienić takie miejscowości jak Rzeszów, Przemyśl, Ustrzyki Dolne, Lesko, Dynów czy Sędziszów Małopolski. Na stronach internetowych poszczególnych miejscowości można znaleźć więcej informacji na temat tego, jak wyglądały wydarzenia związane z biegiem Tropem Wilczym w tamtych miejscowościach.