Zgierski Jarmark Świąteczny rozpoczęty – oczekują na Ciebie niezliczone atrakcje

Zgierski Jarmark Świąteczny rozpoczęty – oczekują na Ciebie niezliczone atrakcje

Uroczyście otwarty został świąteczny Jarmark w Zgierzu. Przemierzając go, można natrafić na kolorowe stoiska, idealne miejsca do rodzinnej sesji zdjęciowej, a także różnorodne koncerty i pokazy. To tylko niektóre z licznych atrakcji przygotowanych dla gości jarmarku. Wystawcy chętnie dzielą się informacjami o oferowanych przez nich wyrobach.

Pierwszy dzień zgierskiego jarmarku przyciągnął wielu spragnionych świątecznej atmosfery klientów. Szukali oni zarówno ozdób choinkowych, jak i smacznych wypieków. W ofercie wystawców znaleźć można było sery krowie, domowy chleb, ciasta drożdżowe, makowce czy pierniki – wszystko to, co na Boże Narodzenie znajduje się na naszych stołach.

Jednak nie tylko łasuchy znajdą tu coś dla siebie. Rękodzieło również ma tu swoje miejsce. Są to przede wszystkim ręcznie wykonane naczynia i ozdoby, w tym ceramika artystyczna. Można znaleźć dzwonki, anioły czy choinki – tematyczne dekoracje na okres świąt, ale też ceramikę, która upiększy wnętrza przez cały rok.

W piątkowy wieczór zgromadzonych gości ucieszyły koncerty. Jarmark będzie otwarty także w sobotę (16 grudnia) oraz niedzielę, a godziny otwarcia to 10:00 – 16:00.