Wypadek na al. Włókniarzy powoduje utrudnienia w komunikacji

Wypadek na al. Włókniarzy powoduje utrudnienia w komunikacji

Doświadczenie kierowcy, który uderzył w słup na al. Włókniarzy, spowodowało zastój w ruchu drogowym w kierunku Zgierza. Jadwiga Czyż, przedstawicielka drogówki z Łodzi, informuje, że mężczyzna, choć przytomny po zdarzeniu, nie doznał poważniejszych obrażeń. Z tego powodu, przejazd przez to miejsce może być utrudniony.

Zmienność warunków na drodze jest szczególnie widoczna podczas godzin szczytu popołudniowego. Dlatego warto rozważyć omijanie tej części miasta lub przygotować się na dłuższe oczekiwanie w korkach.

Zauważmy jednak, że al. Włókniarzy nie jest obecnie miejscem łatwym do przemieszczania się. Od 11 września, odbywają się tam prace związane z modernizacją sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu z ul. Świętej Teresy. Prace mają potrwać dwa tygodnie i przez ten czas dostępny jest tylko jeden pas ruchu.

Dodatkowo, podczas trwania remontu na al. Włókniarzy, obowiązuje zakaz skrętu w lewo we wszystkich kierunkach. Tylko jazda prosto lub skręt w prawo są możliwe zarówno w stronę Radogoszcza, jak i w przeciwną stronę.