Rozgrywki Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Boksie: Sukcesy i Porażki Bokserów z Ozorkowa

Rozgrywki Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Boksie: Sukcesy i Porażki Bokserów z Ozorkowa

Rozgrywki Młodzieżowych Mistrzostw Polski dla obu płci miały miejsce w Pułtusku od 16 do 21 października. Zawodnikami reprezentującymi klub Boks Olimpijczyk z Ozorkowa byli Ewelina Malanowska oraz Patryk Nowak, którzy uczestniczyli w tych emocjonujących zawodach.

Malanowska, pomimo zaprezentowania wysokiego poziomu determinacji podczas próby zdobycia finału mistrzostw, musiała przyjąć na konto porażkę. Jej przeciwniczka, bokserka reprezentująca Stara Szkoła Boksu Lublin, okazała się być mocniejsza. Pomimo przegranej walki, Ewelina nie wróciła do domu z pustymi rękoma – na swoim koncie zapisała brązowy medal zdobyty podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

Z kolei Patryk Nowak podjął rywalizację w rundzie eliminacyjnej. Niestety, zmierzenie się z zawodnikiem ze świętokrzyskiego zakończyło się dla niego jednogłośną porażką na punkty. Chociaż nie udało mu się zwyciężyć, to jednak jego postawa była godna uznania.

Mimo różnych wyników, obydwoje zawodnicy z Ozorkowa pokazali dużo zaangażowania i determinacji. Gratulujemy Patrykowi za postawę podczas zawodów, a Ewelinie gratulujemy zdobycia czwartego medalu na turnieju o randze mistrzowskiej.