Plan treningowy piłkarzy Widzewa na nadchodzący tydzień

Plan treningowy piłkarzy Widzewa na nadchodzący tydzień

Zespół piłkarski Widzew rozpocznie swoje zadania na nadchodzący tydzień poprzez trening, który odbędzie się jutro po południu. Punktem kulminacyjnym tej serii krótkotrwałych działań będzie wielkanocne starcie z drużyną Korony Kielce, zaplanowane na poniedziałek.

Wtorkowe sesje treningowe będą miały miejsce w centrach szkoleniowych przy ul. Małachowskiego. Rozpoczną się one o godzinie 14. Jak to zwykle bywa, te sesje będą dostępne do oglądania zarówno dla fanów, jak i przedstawicieli mediów. Co więcej, piłkarze Widzewa przewidzieli również dodatkowy trening siłowy na ten dzień.

Środowe i czwartkowe treningi zespołu planowane są na godziny poranne, a czwartkowe spotkanie odbędzie się w „Sercu Łodzi”. We środę gracze ponownie będą mieli okazję do wykonania dodatkowych ćwiczeń siłowych. Na piątek natomiast, sztab szkoleniowy łódzkiego klubu zaplanował dzień odpoczynku.

Weekend przewidziany jest na kolejne sesje treningowe na Łodziance. Mecz z Koroną Kielce, który odbędzie się w poniedziałek, zaplanowany jest na godzinę 17:30.