„Paczuszka dla Maluszka” w Ozorkowie. Piękna akcja charytatywna

„Paczuszka dla Maluszka” w Ozorkowie. Piękna akcja charytatywna

Zbliżającymi się wielkimi krokami okres świąt Bożego Narodzenia jest świetnym momentem na to, aby wesprzeć najbardziej potrzebujących i podarować im choć odrobinę szczęścia w tym pięknym czasie. Jednym z przykładów, w ramach którego można tego dokonać jest organizowana w Ozorkowie akcja „Paczuszka dla Maluszka”.

Okres świąteczny dla wielu osób jest świetnym momentem na to, aby wykazać się dobrocią i wesprzeć tych, którzy tego najbardziej potrzebują. W związku z tym burmistrz Miasta Ozorkowa we współpracy z Fundacją Małych Stópek ogłosili rozpoczęcie tegorocznej świątecznej zbiórki pn.: „Paczuszka dla Maluszka”.

Zapotrzebowanie na różnego rodzaju przedmioty

Zgodnie z informacjami zawartymi na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Ozorkowie najbardziej potrzebne w trakcie zbiórki będą różnego rodzaju artykuły higieniczne, takie jak pieluszki jednorazowe, chusteczki nawilżane, kosmetyki do pielęgnacji niemowląt, proszki i płyny do prania, ale także ręczniki kąpielowe, koce czy małe urządzenia AGD, jak blendery, czajniki czy suszarki do włosów.

Wszyscy, którzy chcieliby przekazać powyższe przedmioty na zbiórkę są proszeni o zostawienie ich pod specjalną choinką przystrojoną w bombki z napisem „Paczuszka dla Maluszka”, które pojawi się na terenie Urzędu Miejskiego w Ozorkowie przy ulicy Listopadowej 16. Akcja potrwa do 3 stycznia 2022 roku.

Wszystkie zebrane dary zostaną przekazane na rzecz podopiecznych Rodzinnego Domu Dziecka w Ozorkowie, a także Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci. Alternatywnie można również wesprzeć zbiórkę darowiznami finansowymi. Dane do przelewów:

Nr konta: 13 2030 0045 1110 0000 0231 0120
W tytule: Darowizna Paczuszka
Fundacja Małych Stópek
ul. Świętego Ducha 9, 70-205 Szczecin