Na Drodze Krajowej 91 doszło do śmiertelnego wypadku

Na Drodze Krajowej 91 doszło do śmiertelnego wypadku

W niedzielę, dnia 11 grudnia mniej więcej przed godziną 22:00 doszło do śmiertelnego wypadku w Ozorkowie. Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na DK91, w wyniku czego jedna osoba zginęła.

Śmiertelny wypadek na DK91

Niedziela 11 grudnia była pełna zdarzeń na drodze krajowej nr 91 w powiecie zgierskim. Po wypadku autobusu doszło do kolejnego, tragicznego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Oficer prasowy KP PSP w Zgierzu, informuje, że zderzenie miało miejsce na 325 kilometrze DK91, za stacją benzynową, na pasie w stronę Łodzi. W jednym z samochodów podróżowali mężczyzna i kobieta, oboje byli nieprzytomni po wypadku. Mężczyzna odzyskał przytomność, ale 45-letnia kobieta niestety zmarła.

Dwie osoby podróżujące drugim samochodem, ojciec i 7-letni syn, na całe szczęście zdołały opuścić samochód samodzielnie o własnych siłach i są pod opieką ratowników medycznych. Na miejsce od razu zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej, a oprócz tego także policję i zespół ratownictwa medycznego. W wyniku zdarzenia na drodze mogły występować utrudnienia w ruchu.