Kino pod gwiazdami

Kino pod gwiazdami

Kino pod gwiazdami, czyli innymi słowy wyświetlanie filmu na ekranie umieszczonym a zewnątrz, cieszy się sporym zainteresowaniem. Zazwyczaj seanse takie odbywają się w większych miastach, gdzie praktycznie każdego tygodnia można oglądać za darmo różnego rodzaju filmy. Oczywiście projekcje takie odbywają się jedynie latem, kiedy pogoda zachęca do przebywania pod gołym niebem. Tym razem jednak będziemy mieli okazję oglądać filmy na dużym zewnętrznym ekranie również w Ozorkowie. Seans taki, w pełni bezpłatny, zaplanowano na 19 sierpnia, a więc za niecałe dwa tygodnie.

Filmy pod gołym niebem

Niektórzy z nas być może kojarzą sceny z amerykańskich filmów z minionych dziesięcioleci, w których to pojawia się podobna scena. Kino pod gołym niebem, podczas którego film można oglądać siedząc na kocu na trawie lub w swoim własnym samochodzie. Trend ten przyszedł również do Polski, z tą różnicą, że w większości przypadków możemy usiąść na wygodnych krzesełkach lub leżakach i w pełni cieszyć się filmem. Takie oglądanie jednego z przebojów kina z pewnością ma w sobie tę specyficzną atmosferę i warto chociaż raz wybrać się na taki seans, aby zobaczyć jak to wygląda.

Co ze sobą zabrać

Jak już wspomnieliśmy, seanse takie są bezpłatne. Ten najbliższy odbędzie się przy ulicy Traugutta 2, na terenie przy hali sportowej o godzinie 21.00. Warto zabrać ze sobą jakiś preparat na komary, gdyż te mogą dawać się we znaki. Jako że wieczorami temperatury dość mocno spadają, dobrym pomysłem będzie również zaopatrzenie się w cieplejszą bluzę, czy sweter, którym się okryjemy w razie potrzeby. Można zabrać ze sobą również bezalkoholowe napoje, a także przekąski. Chcemy jednak pamiętać o tym, aby nie przeszkadzać innym widzom w oglądaniu filmu.