Informacje o sprzedaży mieszkań w Ozorkowie

Informacje o sprzedaży mieszkań w Ozorkowie

W Ozorkowie, jednym z miast gminnych, do dyspozycji mieszkańców zostają wydane lokale mieszkalne przeznaczone na sprzedaż. Sprzedaż te odbywa się za pośrednictwem przetargu ustnego nieograniczonego. Lokale znajdują się w konkretnych lokalizacjach miasta.

Pierwszy z nich to lokal mieszkalny przy ulicy Bema, pod numerem 4, lokal 5. Ten dwupokojowy apartament znajduje się na pierwszym piętrze budynku i ma powierzchnię użytkową 43,00 m2. W skład lokalu wchodzą: kuchnia, przedpokój oraz łazienka z toaletą. Cena wywoławcza tego lokalu wynosi 162.400,00 zł.

Kolejny lokal jest usytuowany na ulicy Obrony Westerplatte, w budynku oznaczonym numerem 2 oraz w mieszkaniu numer 46. Znajduje się on na drugim piętrze i obejmuje powierzchnię 37,90 m2. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Cena wywoławcza tej nieruchomości to 175.100,00 zł.

Data przeprowadzenia wspomnianych przetargów to 17 listopada 2023 roku. Wadium dla zainteresowanych nabywców musi być wpłacone najpóźniej do 13 listopada 2023 roku.

Zarządzenie numer 100/2023 zostało wydane przez Burmistrza Miasta Ozorkowa dnia 6 października 2023 roku. Dotyczy ono ogłoszenia i przeprowadzenia pierwszego ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż lokali mieszkalnych. Zarazem zawiadamia o sprzedaży udziału w prawie własności nieruchomości wspólnej, co jest prawem związanym z własnością lokalu.

Ostatni lokal, który jest dostępny na sprzedaż, to mieszkanie o spółdzielczym prawie własności. Zlokalizowane jest ono przy ulicy Nowy Rynek, pod numerem 10, lokal 40. Powierzchnia użytkowa tego dwupokojowego mieszkania, z jednym pokojem z balkonem, wynosi 37,64 m2. Mieszkanie składa się również z kuchni, przedpokoju i łazienki z toaletą. Cena wywoławcza wynosi 179.800,00 zł.