Groźny wypadek z Ozorkowie z udziałem dwóch aut. Jedna osoba poszkodowana

Groźny wypadek z Ozorkowie z udziałem dwóch aut. Jedna osoba poszkodowana

W ostatnią środę na drodze krajowej numer 91 w Ozorkowie doszło do bardzo groźnego wypadku z udziałem dwóch aut. W wyniku zderzenia poszkodowana została jedna osoba, a na szczęście nikt nie stracił życia.

Do zdarzenia doszło w godzinach porannych. Pracownik stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgierzu otrzymał zgłoszenie o godzinie 6:50. Dotyczyło ono wypadku, do którego doszło w Ozorkowie.

Strażacy musieli wyciągać poszkodowanego z rozbitego samochodu

Starszy kapitan Michał Mirowski poinformował, że zdarzenia doszło na 326 kilometrze drogi krajowej nr 91. Zderzyły się ze sobą dwa samochody – osobowy i ciężarowy. W efekcie osobówka marki Citroen wypadła z drogi.

Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy zajęli się uwolnieniem kierującego samochodem osobowym. Poszkodowany wymagał również pierwszej pomocy. Ponadto ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i uprzątnęli drogę.

Do wypadku zostały zadysponowane trzy zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego i policja. Funkcjonariusze zajęli się wyjaśnianiem okoliczności zdarzenia, w którym poszkodowana została jedna osoba.