Ekspansja sieci dyskontów Action: nowe sklepy pojawiają się w czterech miastach

Ekspansja sieci dyskontów Action: nowe sklepy pojawiają się w czterech miastach

Planowane są kolejne otwarcia sklepów sieci dyskontów niespożywczych Action w kilku polskich miastach. Jeszcze przed upływem obecnego roku, konkretnie w grudniu, klienci będą mogli zrobić zakupy w nowych placówkach w Żninie, Ozorkowie, Grajewie i Katowicach.

Ostatni miesiąc roku to dla sieci Action okres intensywnych działań związanych z ekspansją. Właśnie w grudniu planuje ona uruchomienie dziesięciu nowych punktów sprzedaży. Najświeższe cztery z nich pojawią się w wymienionych wcześniej miastach. Wcześniej, w listopadzie, sieć rozszerzyła swoją działalność o sześć dodatkowych sklepów, a jeszcze miesiąc przed tym o kolejne siedem.

Kolejne otwarcia planowane przez sieć Action to 14 grudnia w Żninie oraz 16 grudnia w Ozorkowie, Grajewie i Katowicach. Wcześniej, na początku grudnia, nowe placówki tej marki rozpoczęły działalność w Łodzi (2 grudnia), Katowicach (7 grudnia), Wejherowie, Skierniewicach i ponownie w Żninie (9 grudnia). Jak wspomniano wcześniej, listopad był również miesiącem ekspansji – Action otworzył wtedy sześć nowych sklepów, a w październiku kolejne siedem.

Obecnie sieć Action posiada 2 300 sklepów na terenie całej Europy i daje pracę około 68 000 pracownikom. Z tej liczby, powyżej 5 750 osób dołączyło do zespołu firmy w latach 2021-2022. W grudniu planowane jest otwarcie jeszcze pięciu nowych sklepów.